MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO FRONT HAYBUSA - 17104900
234,06incl. VAT
234,06incl. VAT

234,06incl. VAT
| Type | Two Piece (Floating) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 5 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 5 mm (3/16") |
| Outside Diameter | 320 mm (12-5/8") |
| Inside Diameter | 100 mm (3-15/16") |
| For Braking System | with ABS |
| Model | Halo |
| Shape | Round |
|---|---|
| Material | Stainless Steel , Aluminum |
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Black , Silver |
| Units | Each |
| Style | Full-Floating |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 120,0 mm |
