MOTO-MASTER - BRAKE DISC HALO T-FLOATER FT - 17103714
400,39incl. VAT
400,39incl. VAT

400,39incl. VAT
| Type | Two Piece (Floating) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 6,0 mm (15/64") |
| Outside Diameter | 320 mm (12-19/32'') |
| Inside Diameter | 132 mm (5-3/16") |
| Features | Standard |
| Model | Halo |
| Shape | Round |
|---|---|
| Material | Stainless Steel , Aluminum |
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Black , Silver |
| Units | Each |
| Style | Full-Floating |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 150,0 mm |
