MOTO-MASTER - BRAKE DISC REAR T-FLOATER 245m - 17105245
456,07incl. VAT
456,07incl. VAT

456,07incl. VAT
| Type | Two Piece (Floating) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Outside Diameter | 245 mm (9-41/64") |
| Inside Diameter | 83 mm (3-17/64") |
| Model | Halo |
| Shape | Round |
| Material | Stainless Steel , Aluminum |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Stainless Steel , Black |
| Units | Each |
| Style | Full-Floating |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 102,0 mm |
