MOTO-MASTER - BRAKE DISC VINT FRONT - 17112339
94,99incl. VAT
94,99incl. VAT

94,99incl. VAT
| Type | One Piece (Fixed) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 6 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 3,1 mm (1/8") |
| Outside Diameter | 260 mm (10-1/4") |
| Model | Vintage |
| Shape | Contour |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Silver |
| Units | Each |
| Style | Solid-Mount |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 143,0 mm |
