MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213686
52,37incl. VAT
52,37incl. VAT

52,37incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Style | Street |
| Units | Set |
| Product Name | Brake Pad |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Length | 77 mm (3-1/32") |
| Width | 51,4 mm (2") |
| Thickness | 8,6 mm (11/32") |
