MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213687
46,66incl. VAT
46,66incl. VAT

46,66incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Style | Street |
| Units | Set |
| Product Name | Brake Pad |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Length | 71,1 mm (2-13/16") |
| Width | 49,9 mm (1-31/32") |
| Thickness | 9 mm (11/32") |
