MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213688
45,50incl. VAT
45,50incl. VAT

45,50incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Style | Street |
| Units | Set |
| Product Name | Brake Pad |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Length | 74,1 mm (2-59/64") |
| Width | 46,7 mm (1-27/32") |
| Thickness | 9 mm (11/32") |
