MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213690
46,66incl. VAT
46,66incl. VAT

46,66incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Style | Street |
| Units | Set |
| Product Name | Brake Pad |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Length | 102,2 mm (4-1/32") |
| Width | 41,9 mm (1-21⁄32") |
| Thickness | 8,10 mm (5/16") |
