MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213691
50,92incl. VAT
50,92incl. VAT

50,92incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Style | Street |
| Units | Set |
| Product Name | Brake Pad |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Length | 69,4 mm (2-47/64") |
| Width | 45,4 mm (1-25/32") |
| Thickness | 8,7 mm (11/32") |
