MOTO-MASTER - BRAKE PAD SINTER SPORT REAR - 17213696
46,66incl. VAT
46,66incl. VAT

46,66incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Brand | MOTO-MASTER |
| Style | Street |
| Units | Set |
| Product Name | Brake Pad |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Length | 78 mm (3-5/64") |
| Width | 42,5 mm (1-43/64") |
| Thickness | 7,9 mm (5/16") |
