MOTO-MASTER - HALO DISC POLARIS: RANGER - 17105016
112,01incl. VAT
112,01incl. VAT

112,01incl. VAT
| Type | One Piece (Fixed) |
|---|---|
| Bolt Pattern | 4 Hole |
| Braking Surface | Drilled |
| Thickness | 4,7 mm (1.85") |
| Outside Diameter | 219 mm (8-5/8") |
| Inside Diameter | 105,5 mm (4-5/32") |
| Model | Round |
| Shape | Round |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Name | Brake Rotor |
| Color/Finish | Stainless Steel , Silver |
| Units | Each |
| Style | Solid-Mount |
| Brand | MOTO-MASTER |
| Bolt Hole Circle | 124,5 mm |
