OHLINS - CARTRIDGE DUCATI NIX30 FGK 229 - 04130077
1.448,95incl. VAT
1.448,95incl. VAT

1.448,95incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 29.06" |
| Length Metric | 738.00 mm |
| Fork Tube Diameter | 30,00 mm (1,18") |
| Length | 738,00 mm (29,06") |
|---|---|
| Model | NIX 30 |
| Product Name | Cartridge |
| Units | Kit |
| Brand | OHLINS |
| Riding Style | Street |
