OHLINS - CARTRIDGE DUCATI SCRAMBLER NIX - 04130083
1.011,72incl. VAT
1.011,72incl. VAT

1.011,72incl. VAT
| Brand | OHLINS |
|---|---|
| Units | Kit |
| Product Name | Cartridge |
| Model | NIX 30 |
| Length | 784,00 mm (30,87") |
|---|---|
| Length Metric | 784.00 mm |
| Length Imperial | 30.87" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
