OHLINS - FF SPRING KIT 25.5/260/9.0 - 04051071
167,78incl. VAT
167,78incl. VAT

167,78incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Spring Rate Metric | 0.918 kg/mm |
| Spring Rate | 0,918 kg/mm (51,39 lb/in) |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 10.25" |
| Length Metric | 260.00 mm |
|---|---|
| Length | 260,00 mm (10,25") |
| Product Name | Spring |
| Units | Pair |
| Brand | OHLINS |
| Spring Rate Imperial | 51.39 lb/in |
