OHLINS - FF SPRING KIT 44.6/471/4.3 - 04051342
167,78incl. VAT
167,78incl. VAT

167,78incl. VAT
| Type | Fork Springs |
|---|---|
| Brand | OHLINS |
| Units | Pair |
| Product Name | Fork Springs |
| Length | 471,00 mm (18,54") |
|---|---|
| Length Metric | 471.00 mm |
| Length Imperial | 18.54" |
| Research Value | Level 2 |
