OHLINS - OHLIN R&T 04 FRK SPRG 8.0 - 04050052
75,95incl. VAT
75,95incl. VAT

75,95incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Spring Rate Metric | 0.82 kg/mm |
| Spring Rate | 0,82 kg/mm (45,68 lb/in) |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 10.25" |
| Length Metric | 260.00 mm |
|---|---|
| Length | 260,00 mm (10,25") |
| Product Name | Spring |
| Units | Each |
| Brand | OHLINS |
| Spring Rate Imperial | 45.68 lb/in |
