OHLINS - OHLINS FORK SPRINGS 7.0 - 04051066
167,78incl. VAT
167,78incl. VAT

167,78incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Spring Rate Metric | 0.714 kg/mm |
| Spring Rate | 0,714 kg/mm (39,97 lb/in) |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 11.81" |
| Length Metric | 300.00 mm |
|---|---|
| Length | 300,00 mm (11,81") |
| Product Name | Spring |
| Units | Pair |
| Brand | OHLINS |
| Spring Rate Imperial | 39.97 lb/in |
