OHLINS - STEERING DAMPER UNIVERSAL STRO - 04140608
533,83incl. VAT
533,83incl. VAT

533,83incl. VAT
| Brand | OHLINS |
|---|---|
| Units | Each |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Steering Damper |
| Model | Blackline |
|---|---|
| Length | 63,00 mm (2,48") |
| Length Metric | 63.00 mm |
| Length Imperial | 2.48" |
| Research Value | Finalized |
