OHLINS - STEERING DAMPER UNIVERSAL STRO - 04140610
533,83incl. VAT
533,83incl. VAT

533,83incl. VAT
| Brand | OHLINS |
|---|---|
| Units | Each |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Steering Damper |
| Model | Blackline |
|---|---|
| Length | 120,00 mm (4,74") |
| Length Metric | 120.00 mm |
| Length Imperial | 4.74" |
| Research Value | Finalized |
