OHLINS - STEERING DAMPER YAMAHA YZF R1/ - 04140397
482,98incl. VAT
482,98incl. VAT

482,98incl. VAT
| Type | Steering |
|---|---|
| Brand | OHLINS |
| Units | Kit |
| Color/Finish | Chrome |
| Product Name | Damper Kit |
|---|---|
| Length | 68,00 mm (2,68") |
| Length Metric | 68.00 mm |
| Length Imperial | 2.68" |
| Research Value | Finalized |
