OHLINS - STEERING DAMPER KAWASAKI ZX-6R - 04140537
808,36incl. VAT
808,36incl. VAT

808,36incl. VAT
| Type | Steering |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 2.48" |
| Length Metric | 63.00 mm |
| Length | 63,00 mm (2,48") |
| Product Name | Damper Kit |
|---|---|
| Color/Finish | Chrome |
| Units | Kit |
| Style | Standard Mount |
| Brand | OHLINS |
| Riding Style | Street |
