POLISPORT - HANDGRD TRAILBLAZR BLBK - 06351933
94,68incl. VAT
94,68incl. VAT

94,68incl. VAT
| Type | Standard |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Mount Material | 6061-T6 Aluminum |
| Mount Type | Handlebar |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Features | Mounting Hardware Included , Full-Coverage |
| Model | Trail Blazer |
|---|---|
| Material | Plastic , 6061-T6 Aluminum |
| Product Name | Handguard |
| Color/Finish | Black , Blue |
| Base Color | Blue |
| Units | Kit |
| Style | Universal |
| Brand | POLISPORT |
| Riding Style | Off-Road |
