PROX - DUSTCP ST CR80/85+CRF150R+RM85 - 09350337
26,74incl. VAT
26,74incl. VAT

26,74incl. VAT
| Type | Dust |
|---|---|
| Brand | PROX |
| Units | Set |
| Product Name | Seal |
| Inside Diameter | 37 mm |
|---|---|
| Outside Diameter | 5,0 mm |
| Thickness | 11 mm |
| Application | Front Fork |
| Research Value | Level 2 |
