PROX - FORK SEAL/WIPER CRF250R+450R - 402475
64,15incl. VAT
64,15incl. VAT

64,15incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.00 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.28" |
| Inside Diameter Imperial | 1.85" |
| Inside Diameter Metric | 47.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 58.00 mm |
| Thickness | 10,00 mm (0,39") |
|---|---|
| Outside Diameter | 58,00 mm (2,28") |
| Inside Diameter | 47,00 mm (1,85") |
| Product Name | Seal |
| Units | Kit |
| Brand | PROX |
| Thickness Imperial | 0.39" |
