PROX - FORK SEAL/WIPER SET CR/RM250 - 402455
52,62incl. VAT
52,62incl. VAT

52,62incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 11.00 mm |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.17" |
| Inside Diameter Imperial | 1.77" |
| Inside Diameter Metric | 45.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 55.00 mm |
| Thickness | 11,00 mm (0,43") |
|---|---|
| Outside Diameter | 55,00 mm (2,17") |
| Inside Diameter | 45,00 mm (1,77") |
| Product Name | Seal |
| Units | Kit |
| Brand | PROX |
| Thickness Imperial | 0.43" |
