PROX - FORK SEAL/WIPER SET KX125/250 - 402485
62,59incl. VAT
62,59incl. VAT

62,59incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 10.00 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.28" |
| Inside Diameter Imperial | 1.89" |
| Inside Diameter Metric | 48.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 58.00 mm |
|---|---|
| Thickness | 10,00 mm (0,39") |
| Outside Diameter | 58,00 mm (2,28") |
| Inside Diameter | 48,00 mm (1,89") |
| Product Name | Seal |
| Units | Kit |
| Brand | PROX |
| Thickness Imperial | 0.39" |
