PROX - FORK SEAL/WIPER SET KX/CR125 - 402465
59,73incl. VAT
59,73incl. VAT

59,73incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 9.00 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.28" |
| Inside Diameter Imperial | 1.81" |
| Inside Diameter Metric | 46.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 58.00 mm |
|---|---|
| Thickness | 9,00 mm (0,35") |
| Outside Diameter | 58,00 mm (2,28") |
| Inside Diameter | 46,00 mm (1,81") |
| Product Name | Seal |
| Units | Kit |
| Brand | PROX |
| Thickness Imperial | 0.35" |
