PROX - FORK SEAL/WIPER SET RM125/250 - 402495
73,01incl. VAT
73,01incl. VAT

73,01incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Brand | PROX |
| Units | Kit |
| Product Name | Seal |
| Inside Diameter | 49,00 mm (1,93") |
|---|---|
| Inside Diameter Metric | 49.00 mm |
| Inside Diameter Imperial | 1.93" |
| Research Value | Finalized |
