PROX - FORK SEAL/WIPER ST CR125 92-96 - 402435
51,23incl. VAT
51,23incl. VAT

51,23incl. VAT
| Type | Fork |
|---|---|
| Thickness Metric | 9.00 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Outside Diameter Imperial | 2.17" |
| Inside Diameter Imperial | 1.69" |
| Inside Diameter Metric | 43.00 mm |
| Outside Diameter Metric | 55.00 mm |
|---|---|
| Thickness | 9,00 mm (0,35") |
| Outside Diameter | 55,00 mm (2,17") |
| Inside Diameter | 43,00 mm (1,69") |
| Product Name | Seal |
| Units | Kit |
| Brand | PROX |
| Thickness Imperial | 0.35" |
