RENTHAL - BAR PAD BLK/RED - 06010458
27,16incl. VAT
27,16incl. VAT

27,16incl. VAT
| Type | Handlebar , Crossbar |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Fits Diameter Imperial | 7/8" |
| Fits Diameter Metric | 22 mm |
| Length Imperial | 10" |
| Length Metric | 25.5 cm |
| Fits Diameter | 22 mm (7/8") |
| Length | 25,5 cm (10") |
| Base Finish | Gloss |
| Graphic | Renthal |
| Shape | Round |
|---|---|
| Material | Foam |
| Product Name | Pad |
| Color/Finish | Black , Gloss , Red |
| Base Color | Black , Red |
| Units | Each |
| Style | Standard |
| Brand | RENTHAL |
| Riding Style | Off-Road |
