RENTHAL - BAR PAD TEAM BK/R/G - 06012150
27,16incl. VAT
27,16incl. VAT

27,16incl. VAT
| Type | Handlebar , Crossbar |
|---|---|
| Base Finish | Gloss |
| Length | 24 cm (9-1/2") |
| Fits Diameter | 22 mm (7/8") |
| Length Metric | 24 cm |
| Length Imperial | 9-1/2" |
| Fits Diameter Metric | 22 mm |
| Fits Diameter Imperial | 7/8" |
| Research Value | Finalized |
| Graphic | Renthal |
| Model | Team Issue |
|---|---|
| Brand | RENTHAL |
| Style | Standard |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black , Gloss , Red , Green |
| Product Name | Pad |
| Material | Foam |
| Shape | Round |
| Riding Style | Off-Road |
