RENTHAL - FATBAR PAD TEAM BK/WH/SI - 06012146
27,16incl. VAT
27,16incl. VAT

27,16incl. VAT
| Type | Handlebar |
|---|---|
| Base Finish | Gloss |
| Length | 25,5 cm (10") |
| Fits Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Length Metric | 25.5 cm |
| Length Imperial | 10" |
| Fits Diameter Metric | 28.6 mm |
| Fits Diameter Imperial | 1-1/8" |
| Research Value | Finalized |
| Graphic | Renthal |
| Model | Fatbar |
|---|---|
| Brand | RENTHAL |
| Style | Standard |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black , Gloss , White |
| Product Name | Pad |
| Material | Foam |
| Shape | Square |
| Riding Style | Off-Road |
