RENTHAL - GRIP D/C STREET GRAY - 06300592
22,17incl. VAT
22,17incl. VAT

22,17incl. VAT
| Brand | RENTHAL |
|---|---|
| For Handlebar Diameter | 29 mm (1-1/8") |
| For Handlebar Diameter Metric | 29 mm |
| For Handlebar Diameter Imperial | 1-1/8" |
| Mount Type | Standard |
| Texture | Dual |
| Length Metric | 12.7 cm |
| Length Imperial | 5" |
| Research Value | Finalized |
| Length | 12,7 cm (5") |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Style | Universal , Flange , Open End , Diamond Knurled , No Waffle |
| Units | Pair |
| Base Color | Black , Gray |
| Color/Finish | Black , Gray , Flat |
| Product Name | Grips |
| Material | Rubber |
| Model | Dual-Compound |
| Graphic | Renthal |
| Riding Style | Off-Road |
