RENTHAL - GRIP DUAL COMPOUND TAPER - RG154
23,67incl. VAT
23,67incl. VAT

23,67incl. VAT
| Brand | RENTHAL |
|---|---|
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| Mount Type | Standard |
| Texture | Dual |
| Length Metric | 11.7 cm |
| Length Imperial | 4-5/8" |
| Research Value | Finalized |
| Length | 11,7 cm (4-5/8") |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Style | Tapered , Universal , Closed End , Half Waffle , Flange , Diamond Knurled |
| Units | Pair |
| Base Color | Gray |
| Color/Finish | Gray , Flat |
| Product Name | Grips |
| Material | Rubber |
| Model | Dual-Compound |
| Graphic | Renthal |
| Riding Style | Off-Road |
