RENTHAL - HANDLEBAR 7/8 ROAD LOW SVR - 06010238
70,02incl. VAT
70,02incl. VAT

70,02incl. VAT
| Brand | RENTHAL |
|---|---|
| Center Width Metric | 18.7 cm |
| End Rise Imperial | 4-1/4" |
| Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 5" |
| Rise Imperial | 3" |
| Research Value | Level 2 |
| Clamping Diameter Imperial | 7/8" |
| Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Center Width | 18,7 cm (7-3/8") |
| Type/Bend | Low |
| Width Imperial | 29-1/2" |
| Material | Aluminum |
| Product Name | Handlebar |
| Color/Finish | Silver |
| Units | Each |
| Center Width Imperial | 7-3/8" |
