RENTHAL - HANDLEBAR CLIP ON RENTHAL CL11 - 06016017
339,67incl. VAT
339,67incl. VAT

339,67incl. VAT
| Brand | RENTHAL |
|---|---|
| Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Type/Bend | Clip-On |
| Fork Tube Diameter Imperial | 2-3/16" |
| Fork Tube Diameter Metric | 55 mm |
| Fork Tube Diameter | 55 mm (2-3/16") |
|---|---|
| Base Finish | Chrome |
| Material | Textile |
| Product Name | Handlebar |
| Color/Finish | Chrome |
| Base Color | Silver |
| Units | Pair |
| Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
