RENTHAL - RENTHAL FATBAR 745 ENDURO SIL - R74501TT
151,69incl. VAT
151,69incl. VAT

151,69incl. VAT
| Brand | RENTHAL |
|---|---|
| Controls Diameter Metric | 22 mm |
| Research Value | Level 1 |
| Clamping Diameter Imperial | 1-1/8" |
| Clamping Diameter Metric | 28.6 mm |
| Controls Diameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Clamping Diameter | 28,6 mm (1-1/8") |
| Product Name | Handlebar |
| Color/Finish | Titanium |
| Controls Diameter Imperial | 7/8" |
