RENTHAL - RENTHAL GRIP DONUTZ BLU - 06300080
4,53incl. VAT
4,53incl. VAT

4,53incl. VAT
| Type | Grip |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Base Finish | Flat |
| Graphic | R |
| Material | Foam |
|---|---|
| Product Name | Donut |
| Color/Finish | Flat , Blue |
| Base Color | Blue |
| Units | Pair |
| Brand | RENTHAL |
| Riding Style | Off-Road , ATV |
