RENTHAL - RENTHAL GRIPS-ATV-PWC-FRM - RG06F
15,60incl. VAT
15,60incl. VAT

15,60incl. VAT
| Brand | RENTHAL |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 4-1/2" |
| Length Metric | 11.5 cm |
| Texture | Hard |
| Mount Type | Standard |
| For Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
| For Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| For Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
| Length | 11,5 cm (4-1/2") |
| Base Finish | Flat |
|---|---|
| Graphic | Renthal |
| Material | Rubber |
| Product Name | Grips |
| Color/Finish | Black , Flat |
| Base Color | Black |
| Units | Pair |
| Style | Universal , Closed End , Flange , Diamond Knurled , No Waffle |
| Riding Style | Bicycle , ATV , Watercraft |
