RENTHAL - RENTHAL H'BAR QUAD SIL - R6771SI
95,75incl. VAT
95,75incl. VAT

95,75incl. VAT
| Brand | RENTHAL |
|---|---|
| Clamping Diameter Metric | 22 mm |
| Clamping Diameter Imperial | 7/8" |
| Height Metric | 123 mm |
| Height Imperial | 4-7/8" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Clamping Width Metric | 120 mm |
| Rise Metric | 11 cm |
| Rise Imperial | 4-1/4" |
| Pullback/Sweep Metric | 94 mm |
| Pullback/Sweep Imperial | 3-11/16" |
| Clamping Width Imperial | 4-3/4" |
| Handlebar Diameter Metric | 22 mm |
| Clamping Width | 120 mm (4-3/4") |
| Handlebar Diameter | 22 mm (7/8") |
|---|---|
| Units | Each |
| Color/Finish | Silver |
| Product Name | Handlebar |
| Material | Aluminum |
| Features | Includes Pad |
| Width | 77,2 cm (30-3/8") |
| Width Metric | 77.2 cm |
| Width Imperial | 30-3/8" |
| Height | 12,3 cm (4-7/8") |
| Rise | 11 cm (4-1/4") |
| Type/Bend | Quad Racer |
| Pullback/Sweep | 94 mm (3-11/16") |
| Clamping Diameter | 22 mm (7/8") |
| Handlebar Diameter Imperial | 7/8" |
