SBS - BRAKE PAD CAR/CER - 17211628
25,17incl. VAT
25,17incl. VAT

25,17incl. VAT
| Type | Organic Base |
|---|---|
| Thickness Metric | 7 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Thickness | 7 mm (9/32") |
| Mounting Position | Front |
| Material | Ceramic |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | HF Series |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 9/32" |
