SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212298
44,89incl. VAT
44,89incl. VAT

44,89incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.8 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 3-5/64" |
| Length Metric | 78.1 mm |
| Thickness | 7,8 mm (5/16") |
| Length | 78,1 mm (3-5/64") |
|---|---|
| Mounting Position | Front |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | HS Series |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
