SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212300
68,97incl. VAT
68,97incl. VAT

68,97incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.2 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Length Imperial | 2-23/32" |
| Length Metric | 68.9 mm |
| Thickness | 8,2 mm (21/64") |
| Length | 68,9 mm (2-23/32") |
|---|---|
| Mounting Position | Front |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | HS Series |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
