SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212308
49,37incl. VAT
49,37incl. VAT

49,37incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.3 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Length Metric | 113.1 mm |
| Thickness | 8,3 mm (21⁄64") |
| Length | 113,1 mm (4-29/64") |
|---|---|
| Mounting Position | Front |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | HS Series |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
