SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212813
44,89incl. VAT
44,89incl. VAT

44,89incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.9 mm |
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 3-5/64" |
| Length Metric | 78 mm |
| Width Imperial | 1-43/64" |
| Width Metric | 42.5 mm |
| Thickness | 7,9 mm (5/16") |
| Width | 42,5 mm (1-43/64") |
|---|---|
| Length | 78 mm (3-5/64") |
| Mounting Position | Front |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | Track |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 5/16" |
