SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17212865
49,37incl. VAT
49,37incl. VAT

49,37incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.5 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Length Imperial | 3-51/64" |
| Length Metric | 96.6 mm |
| Width Imperial | 1-21/32" |
| Width Metric | 41.9 mm |
| Thickness | 7,5 mm (19/64") |
| Width | 41,9 mm (1-21⁄32") |
|---|---|
| Length | 96,6 mm (3-51/64") |
| Mounting Position | Front |
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Style | Track |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
