SBS - BRAKE PAD SINT FR - 17221194
49,37incl. VAT
49,37incl. VAT

49,37incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.6 mm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Level 2 |
| Thickness | 7,6 mm (19/64") |
| Mounting Position | Front |
| Material | Sintered Metal |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set |
| Style | Multi-Purpose , Street |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
