SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17212311
44,29incl. VAT
44,29incl. VAT

44,29incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 7.6 mm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Thickness | 7,6 mm (19/64") |
| Mounting Position | Front |
|---|---|
| Material | Sintered Metal |
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 19/64" |
