SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17213014
44,29incl. VAT
44,29incl. VAT

44,29incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 8.3 mm |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport , Off-Road |
| Research Value | Level 2 |
| Thickness | 8,3 mm(21⁄64") |
| Mounting Position | Front , Rear |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 21/64" |
