SBS - BRAKE PAD SINT OFF RACE - 17213022
44,29incl. VAT
44,29incl. VAT

44,29incl. VAT
| Type | Sintered Metal |
|---|---|
| Thickness Metric | 9.5 mm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Thickness | 9,5 mm (3/8") |
| Mounting Position | Front , Rear |
|---|---|
| Product Name | Brake Pad |
| Units | Set of 2 |
| Brand | SBS |
| Thickness Imperial | 3/8" |
